Rezultati natječaja "Društveno poduzetništvo u turizmu"

Autor: Krešimir Vurnek, 11. 6. 2024. 15:54

Žalbeni rok je do 15. lipnja 2024. Žalbe se predaju u referadi.

Poziv za sudjelovanje u Erasmus+ projektu Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krešimir Vurnek, 3. 6. 2024. 15:53

Poziv za sudjelovanje u Erasmus+ projektu

u školskoj godini 2024./2025.

učenicima drugih i trećih razreda smjera ekonomist i komercijalist

Ekonomske škole Velika Gorica

Natječaj je otvoren od 27.5. 2024.g. do  4.6..2022.g. u 14:00.

Ciljevi projekta

• aktualizirati kurikulume ekonomske grupe predmeta s novim sadržajima iz područja društvenog poduzetništva
  • organizirati i provesti izvannastavnu aktivnost "Stvaramo zajedno"

Aktivnosti sudionika

UČENICI – 16 učenika će obavljati stručnu praksu (tijekom prvog polugodišta) u Tatranskoj Lomnici u Slovačkoj, kod našeg partnera Keto s.r.o, radnim danom, osim vikendom. Vikendom su predviđeni kulturno- povijesni obilasci. Ukupna mobilnost traje 14 dana. Učenike će pratiti i pomagati im nastavnici iz Ekonomske škole Velika Gorica,

Cijeli projekt sufinancira Europska komisija, a odobrila ga je Agencija za mobilnost i programe EU iz čega su pokriveni troškovi: pripreme, prijevoza, smještaja, prehrane, organizacije praktične nastave, osiguranja i kulturoloških aktivnosti.  Za točnost podataka odgovorna je Ekonomska škola Velika Gorica.

Svim sudionicima mobilnosti izdat će se Europass Mobility dokument s kojim se priznaje internacionalno stručno usavršavanje.

Kriteriji odabira sudionika

Kriteriji: opći uspjeh , vladanje, socijalni status, teškoće u učenju.

UČENICI su podijeljeni u tri kategorije A B C

Kategorija A: učenici će biti odabrani prema kriteriju najboljeg općeg uspjeha i vladanja

Kategorija B: prema kriteriju najboljeg općeg uspjeha i vladanja iz grupe učenika koji se školuju prema individualiziranom ili prilagođenom programu

Kategorija C: prema kriteriju socijalnog statusa

Svi će u prijavnici imati rubriku imaju li koju od navedenih smanjenih mogućnosti. Ako učenici budu imali iste elemente prema navedenim kriterijima, odlučit će opći uspjeh na decimale.

Način prijave

PRIJAVA UČENIKA

Prijavu s naznakom „Natječaj za  Erasmus+„ Društveno poduzetništvo u turizmu: Inovativni pristupi za društveno odgovorno poslovanje“, potrebno je u omotnici ostaviti u kutiju ispred školske referade.

Prijava mora sadržavati:

1.Europass CV na hrvatskom i engleskom jeziku

2.motivacijsko pismo na hrvatskom i engleskom jeziku

3.prijavni obrazac – isprintani obrazac uzeti sa stola ispred školske referade

Intervju sa svim prijavljenim kandidatima obavit će se 7.6.2024.(petak) u 13.10 sati u uredu ravnateljice.

Rezultati natječaja za učenike  bit će objavljeni na web stranici škole pod lozinkom sudionika nakon intervjua.

Za sva pitanja i eventualne nejasnoće možete se obratiti voditeljima projekta: prof. A Bilić, prof.M.  Čuljak ili prof. Ž. Svekrić.

Molimo vas da se za ispis potvrda prijavite u e-Dnevnik na poveznici

« Lipanj 2024 »