Međužupanijsko natjecanje - računovodstvo

Naši učenici prvaci na  međužupanijsko m natjecanju iz Računovodstva

Na međužupanijskom natjecanju iz Računovodstva , zagrebačke i sisačko-moslavačke županije  održanom 28.02.2017. naši učenici Ivan Josić  4b i Marcel Sučić 4c osvojili prvo i drugo mjesto.

Ekonomska škola u Kutini je bila izvrstan domaćin tako da je cilj povezivanja škola, mentora i članova povjerenstva  potpuno ispunjen.

Ovo natjecanje  potiče  interes i sklonost za računovodstvenu i fiancijsku struku i motivira učenike za daljnje obrazovanje i  uspješno uključivanje u gospodarski  sektor.

Za prva tri mjesta učenici su nagrađeni  lijepim i vrijednim  stručnim knjigama, a kratkom šetnjom kroz grad  imali su  prilike vidjeti djelić kulturne i spomeničke baštine grada Kutine , koji leži na jugoistočnim padinama Moslavačke gore i  prvi put se spominje još daleke 1256.godine.

Čestitamo  Ivanu i Marcelu   i nadamo se da će sa brojem bodova ići i na Državno natjecanje koje se ove godine održava u Zadru.

Jelica Kelava, mentor

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 1. 3. 2017.

Međužupanijsko natjecanje - računovodstvo

Naši učenici prvaci na  međužupanijsko m natjecanju iz Računovodstva

Jelica Kelava, mentor

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 1. 3. 2017.

« Studeni 2018 »