Poziv za sudjelovanje u Erasmus+ projektu

Otvoren 2. dio natječaja za učenike za Erasmus+ 2018./2019. Rok je 2.7.-9.7.2018. u 12:00.

Pojašnjenje: zbog nedovoljnog broja prijavljenih učenika koji zadovoljavaju kriterije projekta, otvoren je 2.dio natječaja. Slobodna su još dva mjesta.

Poziv za sudjelovanje u Erasmus+ projektu
„Iskustvo u digitalnom marketingu“
u školskoj godini 2018./2019.
učenicima četvrtih razreda ekonomskog smjera
Ekonomske škole Velika Gorica

Natječaj je otvoren od 2.7.-9.7.2018.g. u 12:00.

Rezultati natječaja bit će objavljeni na web stranici škole i oglasnoj ploči 11.7.2018.

Ciljevi projekta

a) povezivanje teorije i prakse iz digitalnog marketinga uvođenjem u svijet rada u digitalnom marketingu u međunarodnom okruženju

b) primjenjivanje teorije iz digitalnog marketinga kroz sudjelovanje u radnom procesu u kontroliranim uvjetima

c) povećanje znanja poslovnog njemačkog i engleskog jezika, informatičke pismenosti  i povezivanje teorije i prakse u ekonomskoj struci

d )povećanje kvalitete, efikasnosti, atraktivnosti i važnosti ekonomskog strukovnog obrazovanja

e) povećanje međukulturalne osvještenosti i internacionalizacija cjeloživotnog učenja u Europi

Aktivnosti sudionika

13 učenika četvrtih razreda smjer ekonomist će obavljati stručnu praksu u Njemačkoj. Ukupna mobilnost traje 2 tjedna.Učenike će pratiti dva nastavnika.

Cijeli projekt sufinancira Europska komisija, a odobrila ga je Agencija za mobilnost i programe EU iz čega su pokriveni troškovi: pripreme, prijevoza, smještaja, prehrane, organizacije praktične nastave, osiguranja i kulturoloških aktivnosti.  Za točnost podataka odgovorna je Ekonomska škola Velika Gorica.

Svim sudionicima mobilnosti izdat će se Europass Mobility dokument s kojim se priznaje internacionalno stručno usavršavanje.

Kriteriji

Što bolji opći uspjeh i uspjeh iz stranog-ih jezika u prva tri razreda Ekonomske škole Velika Gorica uz uzorno vladanje u barem dva razreda i dobro vladanje u jednom razredu.

Način prijave

PRIJAVA UČENIKA

Prijava s naznakom „Natječaj za  Erasmus+ Iskustvo u digitalnom marketingu“ dostavlja se e-mailom na adresu eplusevg@gmail.com  i u pismenom obliku u omotnici koju je potrebno ostaviti u školskoj referadi.

Prijava mora sadržavati:

• Europass CV na hrvatskom i engleskom jeziku
  • motivacijsko pismo
  • prijavni obrazac s kriterijima odabira - dokument u prilogu

02_Prilog_uz_ponovni_natjecaj.docx (59.73 KB)

objavio: Dominik VLADIĆ   datum: 28. 6. 2018.

« Rujan 2018 »