Nabava udžbenika za učenike s prebivalištem u Gradu Zagrebu za šk. god. 2021./22.

Obavijest učenicima i roditeljima!

Molimo vas da nam na mail Škole: ured@ss-ekonomska-velikagorica.skole.hr pošaljete zahtjev za slanjem ovjerenog popisa udžbenika te ćemo vam poslati skenirani ovjereni popis na e-mail. Molimo da u e-mailu obavezno navedete: Ime i prezime učenika, razred (šk. god. 2021./22.), program (ekonomist ili komercijalist) , strani jezik koji učenik uči, etika ili vjeronauk i izborni predmet. Ako učenik uči fakultativno njemački jezik navesti radi li se o početnom ili naprednom učenju.

Popise udžbenika ćemo vam slati nakon 15. 6. 2021. jer još uvijek traje izbor udžbenika za šk. god. 2021./22.

Napominjemo da roditelji učenika s prebivalištem u Gradu Zagrebu skeniranu dokumentaciju potrebnu za ostvarivanje prava na besplatne udžbenike (navedenu u dopisu) trebaju slati isključivo na e-mail:

nabava.srednje-skole@zagreb.hr .

Rok za predaju zahtjeva u prvom krugu je od

1. lipnja 2021. do 30. lipnja 2021. do 12.00 sati.

Za drugi krug roditelji mogu podnijeti zahtjev

od 1. srpnja 2021. do 8. rujna 2021. do 12.00 sati.

Za učenike 1. razreda šk. god. 2021./22.

Ovjerene popise udžbenika za učenike koji su upisali 1. razred možete dobiti od 23.8.2021. od 8 do 12 sati u referadi Škole ili možete zatražiti da vam pošaljemo skenirani ovjereni popis na e-mail. U tom slučaju molimo da u e-mailu obavezno navedete: Ime i prezime učenika, program (ekonomist ili komercijalist) , strani jezik koji učenik uči, etika ili vjeronauk i izborni predmet. Ako učenik uči fakultativno njemački jezik navesti radi li se o početnom ili naprednom učenju.

Rok predaje za drugi krug je do 8. rujna 2021.

SREDNJE_SKOLE_IZVGZ-OBRAZAC_1_I_PRIVOLA.pdf (104.11 KB)

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 8. 6. 2021.

VAŽNO

UPUTE ZA EVAKUACIJU U SLUČAJU POTRESA