Upisi u 1. razred šk. god. 2022./23. - o programima ekonomist i komercijalist

Autor: Jagoda Kovačić, 23. 5. 2022.

Školske godine 2022./2023. upisivat ćemo učenike u sljedeće programe:

Redni broj Naziv programa Trajanje programa Odjela Predmeti značajni za izbor kandidata Bodovni prag
1. EKONOMIST 4

(78 učenika)

hrv. jezik, matematika, 1. strani jezik, povijest, geografija i biologija nema
2. KOMERCIJALIST 4

(26 učenika)

hrv. jezik, matematika, 1. strani jezik, povijest, geografija i biologija nema

Više o zanimanjima...

Ekonomist

EKONOMIST

Učenik ekonomske škole koji je s uspjehom završio sva četiri razreda škole i koji je s uspjehom izradio i obranio završni rad, završio je ekonomsku školu i stekao zanimanje ekonomist. Izrada i obrana završnog rada je u organizaciji i provedbi Škole.

Komercijalist

KOMERCIJALIST

Učenik ekonomske škole koji je s uspjehom završio sva četiri razreda škole i koji je s uspjehom izradio i obranio završni rad, završio je ekonomsku školu i stekao zanimanje komercijalist. Izrada i obrana završnog rada je u organizaciji i provedbi Škole.