2. MJESTO - MLADI PODUZETNIK - DRŽAVNO NATJECANJE !!!

EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA

Domaćini natjecanja

Gospodarska škola Varaždin je od 23. travnja do 25. travnja 2018. bila škola domaćin državnog natjecanja u disciplini Mladi poduzetnik.  Na natjecanju je sudjelovalo 11 timova odnosno 33 učenika iz 11 škola, uz nazočnost 11 mentora. Poslovni zadatak rješavao se tri sata i predstavlja praktičnu primjenu znanja iz struke i stranog jezika s naglaskom na poduzetništvo, marketing, računovodstvo, poslovne komunikacije i informatiku.

2. Mjesto – EKONOMSKA ŠKOLA  VELIKA GORICA

Prvo mjesto osvojio je tim iz Ekonomske škole Čakovec (Nadine Mesarić, Nikolina Bajkovec i Lara Pavić) čija je mentorica Andrijana Vršić, drugo mjesto tim iz Ekonomske škole Velika Gorica (Barbara Miković, Barbara Zubec i Ana Tolić) mentora Marina Čuljka, dok je treće mjesto zauzeo tim iz Srednje škole Glina (Martina Kovačević, Ivana Šantek i Marija Kaurić). menotrice Suzane Stanković.

Smotra vježbenički tvrtki – 1. MJESTO -  NAJBOLJE OSOBLJE

U sklopu natjecanja održana je i državna smotra/sajam vježbeničkih tvrtki na kojoj su članovi državnog povjerenstva i predstavnik gospodarstva (gospodin Domagoj Borščak) obilazili štandove i prema unaprijed određenim kriterijima za vrednovanje proglasili VT Lavandis d.o.o. (Gospodarska škola Varaždin) za najbolji vizualni identitet, VT Oaza d.o.o. (Ekonomska škola Velika Gorica) za najbolje osoblje na štandu te VT MEDIOP d.o.o. (Srednja škola Zabok) za najbolju prezentaciju tvrtke.

Domaćini su se potrudili da čitavo trajanje natjecanja bude ispunjeno raznim aktivnostima pa je za mentore organiziran stručni skup na temu „Korištenje  edukativnog  softvera  (ERP-a)   u   nastavi   iz   predmeta Vježbenička tvrtka“, a za učenike i mentore turistički obilazak grada Varaždina.

Tekst: Marin Čuljak

objavio: Dominik VLADIĆ   datum: 24. 5. 2018.

2. MJESTO - MLADI PODUZETNIK - DRŽAVNO NATJECANJE !!!

EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA

Domaćini natjecanja

2. Mjesto – EKONOMSKA ŠKOLA  VELIKA GORICA

Smotra vježbenički tvrtki – 1. MJESTO -  NAJBOLJE OSOBLJE

Tekst: Marin Čuljak

objavio: Dominik VLADIĆ   datum: 24. 5. 2018.

« Kolovoz 2018 »