ŠKOLSKI VOLONTERSKI KLUB U POSJET DOMU ZA STARIJE I NEMOĆNE „OAZA“ NA KLJUČIĆ BRDU

ŠKOLSKI VOLONTERSKI KLUB U POSJET  DOMU ZA STARIJE I NEMOĆNE „OAZA“ NA KLJUČIĆ BRDU

„Druženje pod maskama“

12. veljače 2018. volonteri naša Škole u pratnji profesora Ksenije Vatavuk Margetić, Nine Burić i Marina Čuljaka bili su u posjetu Domu za starije i nemoćne na Ključič Brdu. Inicijativa za ovo druženje potekla je iz Doma, a naši volonteri i njihovi profesori rado su se odazvali na poziv i pridružili maskenbalu.

Pored ugodnog druženja, bio je organiziran izbor najbolje maske, a na kraju sve su nas obradovale ukusne krafne koje su pripremili naši domaćini.

Uz druženje  rodile su se i neke nove ideje za sljedeći susret.

mr. sc. Ksenija Vatavuk Margetić

objavio: Dominik VLADIĆ   datum: 16. 2. 2018.

„Druženje pod maskama“

Uz druženje  rodile su se i neke nove ideje za sljedeći susret.

mr. sc. Ksenija Vatavuk Margetić

objavio: Dominik VLADIĆ   datum: 16. 2. 2018.

« Svibanj 2018 »