ŠKOLSKO NATJECANJE PRODAVAČA 2017./2018.

U petak, 02.02.2018. održano je školsko natjecanje za zanimanje Prodavač.

Na ovogodišenjem školaskom natjecanju sudjelovali su: Katarina Rak, Stjepan Vuljanko i Patrik Zoroje, učenici 3.d razreda. Mentorica učenicima je nastavnica Marija Mohar, voditeljica praktične nastave za učenike 3. razreda za zanimanje Prodavač.

Povjerenstvo školskog natjecanja, nastavnici Ana Likević, Igor Skupnjak i Marin Čuljak,  te nastavnica Draženka Ćaćić kao kupac, provjerili su i ocjenili spretnost, snalažljivost, poznavanje proizvoda i primjenu teoretskog znanja u provođenju prodajnog razgovora svakog od učenika natjecatelja.

Učenici su u prodavaonicama gdje obavljaju praktičnu nastavu, Katarina u Kauflandu a Stjepan i Patrik u DM, imali priliku pokazati sve što znaju i što su do sada naučili kako u školi tako i na praktičnoj nastavi. Sva tri učenika pokazala su se u dobrom svjetlu, a neki od njih imat će priliku omjeriti svoja znanja i sposobnosti s učenicima drugih škola na Međužupanijskom natjecanju.

Ovim putem zahvaljujemo na suradnji prodavaonicama gdje se odvijalo školsko natjecanje, ne samo za provedbu natjecanja već i za višegodišnju suradnju u realizaciji praktične nastave naših prodavača.

Posebno zahvaljujemo DM-u gdje nas je gospođa Marina Pavušek, voditeljica poslovnice, ljubazno primila a svoje praktikante, učenike natjecatelje, DM je nagradio prigodnim poklonima iz asortimana prodavaonice.

Tekst priredila Marija Mohar

Povjerenstvo, učenici i mentorice u školi i u prodavaonici DM

Dobar prodavač mora poznavati primjenu i karakteristike proizvoda te kupcu preporučiti proizvod koji najbolje odgovara kupcevim potrebama i željama.

Dobar prodavač mora biti i spretan u zamatanju proizvoda

Dobar prodavač je savjetnik kupcu

objavio: Dominik Tomislav VLADIĆ   datum: 5. 2. 2018.

ŠKOLSKO NATJECANJE PRODAVAČA 2017./2018.

U petak, 02.02.2018. održano je školsko natjecanje za zanimanje Prodavač.

Tekst priredila Marija Mohar

Povjerenstvo, učenici i mentorice u školi i u prodavaonici DM

Dobar prodavač mora biti i spretan u zamatanju proizvoda

Dobar prodavač je savjetnik kupcu

objavio: Dominik Tomislav VLADIĆ   datum: 5. 2. 2018.

« Studeni 2018 »