Dan otvorenih vrata

Naša Škola tradicionalno je pripremila Dan otvorenih vrata  u četvrtak 04.05.2017.  i  pozvala učenike osmih razreda osnovnih škola sa područja Grada Velike Gorice da ju posjete. City portal je popratio događaj. (poveznica na stranici cityportal.hr/dan otvorenih vrata)

U pripremi i izradi publikacije, prigodnog letka koji se dijelio na info-pultu, sudjelovale su pedagoginja Ksenija Vatavuk Margetić i profesorica Snježana Starčević. Učenici koji su na Sajmu VT-a osvojili 1. 2. mjesto bili su domaćini u učionicama VT-a. Uz pomoć  profesora ekonomske grupe predmeta pripremili su prezentaciju o tome što se uči u predmetu Vježbenička tvrtka. Učenici  su ih proveli kroz razrede te su osmaši prisustvovali nastavi u pojedinim odjeljenjima. Cilj Dana otvorenih  vrata realiziran je na način da su učenici  osnovnih škola informirani o planu i programu Škole. Također im je prezentiran rad i život škole putem video projekcije u hodniku Škole,  te su mogli dobiti potrebne informacije o upisima.

Školski volonterski klub je taj dan  proveo svoj projekt pod nazivom „Upišite školu našu, pobrinite se za budućnost vašu!“. Ta aktivnost je dio  projekta naše Škole „ Da sam ja netko“  u suradnji s Forumom za slobodu odgoja.

Vjerujemo da su se osmaši osjećali dobrodošli u našoj Školi i da su dobili  informacije potrebne za izbor budućeg zanimanja, koji je pred njima. Odaziv učenika je bio velik, a u pratnji su im bili razrednici ili stručni suradnici koji su izrazili pozitivno mišljenje o svemu viđenom u našoj Školi.

Više slika pogledajte u galeriji slika: Dan otvorenih vrata

Tekst: Ljiljana Godinić , školska knjižničarka

objavio: Dominik VLADIĆ   datum: 18. 5. 2017.

Dan otvorenih vrata

Više slika pogledajte u galeriji slika: Dan otvorenih vrata

Tekst: Ljiljana Godinić , školska knjižničarka

objavio: Dominik VLADIĆ   datum: 18. 5. 2017.

« Rujan 2018 »