Svečano obilježavanje Dana Europe u Zagrebačkoj županiji

Središnje obilježavanje Dana Europe u Zagrebačkoj županiji održano je u utorak, 9. svibnja 2017. godine na glavnom trgu u  Pušći.

Tema ovogodišnjeg Europskog tjedna, koji se od 8. do 14. svibnja 2017. godine obilježava u gradovima i općinama Zagrebačke županije, kao i središnje proslave Dana Europe u Pušći je „Biti ponosan na svoju županiju, grad, općinu“.

Učenici su prisustvovali bogatom kulturno-umjetničkom programu, predstavljanju i izložbama školskih EU  projekata, kao i ostalim izložbama.

U ime Zagrebačke županije svečanosti je bio nazočan župan Stjepan Kožić, koji je devet srednjim školama Zagrebačke županije, pa tako i našoj, podijelio zahvalnice. Zahvalnica je za doprinos u promociji i razvoju europskih vrijednosti među mladima putem EU projekata.

Učenici su bili u pratnji školske knjižničarke Ljiljane Godinić.

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 12. 5. 2017.

Svečano obilježavanje Dana Europe u Zagrebačkoj županiji

Učenici su bili u pratnji školske knjižničarke Ljiljane Godinić.

objavio: Jagoda Kovačić   datum: 12. 5. 2017.

« Rujan 2018 »