UČENICI 3. D RAZREDA NA MEĐUŽUPANIJSKOM NATJECANJU U DISCIPLINI PRODAVAČ

Autor: Dominik VLADIĆ, 1. 3. 2018.

28.02.2018. godine održano je Međužupanijsko natjecanje u disciplini Prodavač. Domaćin natjecanja bila je SŠ Ban Josip Jelačić, Zaprešić. Našu školu, u pratnji mantorice Marije Mohar, predstavljala su tri učenika 3.d razreda koji su ostvarili najbolje rezultate na školskom natjecanju.

Na natjecanju je sudjelovalo ukupno 11 učenika iz šest škola. Naši učenici postigli su sljedeće rezultate: Patrik Zoroje 5. mjesto, Katarina Rak 8. mjesto, Stjepan Vuljanko 11. mjesto.

Čestitke svim našim učenicima natjecateljima, a domaćinima iz Zaprešića hvala na gostoprimstvu.

Marija Mohar

Mentorica i naši učenici natjecatelji