LiDraNo 2018

Autor: Dominik VLADIĆ, 3. 2. 2018.

Ekonomska škola Velika Gorica 26.siječnja 2018. bila je domaćin gradskog LiDraNa. Sudjelovale su tri velikogoričke škole: Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina, Gimnazija Velika Gorica te Ekonomska škola Velika Gorica. Našu Školu predstavljale su :

• Literarni radovi: Nina Vuković, 1.b (mentorica Sanja Mirenić,prof.), Klara Bošković, 1.c (mentorica  Sanja Mirenić, prof.), Klara Đurđević, 2.b (mentorica Ivančica Kovačić, prof.), Korina Karnas, 2.a (mentorica  Mara Matić, prof.) te Dorotea Marija Detelić, 3.b (mentorica Sanja Mirenić, prof.)
  • Samostalni scenski nastup-monolog: Marta Jurenić, 4.a (mentorica Mara Matić, prof.)

Boje naše Škole na županijskom LiDraNu u Zaprešiću branit će Klara Đurđević sa svojim literarnim radom „Je li to ljubav?“ te Marta Jurenić s monologom „Tatjana“ prema ulomku iz knjige „Tko se boji lika još?“ Julijane Matanović.