Volonteri u posjetu Centru za odgoj i obrazovanje

Autor: Dominik VLADIĆ, 20. 12. 2017.

Članovi Volonterskog kluba darivali su štićenike Centra za odgoj i obrazovanje poklonima. Tako je ostvaren jedan od planiranih projekata Volonterskog kluba.

Dana 06.12.2017. volonteri su prisustvovali priredbi  u povodu blagdana svetog Nikole i obradovali su djecu slatkišima i pilates loptama kupljenih od prikupljenih novaca. U ime Centra na poklonima se zahvalila ravnateljica Centra Nikolina Vučković Barišić.  U lijepom adventskom ozračju, poslije priredbe nastavilo se druženje naših volontera i štićenika Centra .

U pratnji su bile ravnateljica Brkljačić Vesna , profesorica Likević Ana, pedagoginja Vatavuk Margetić Ksenija i knjižničarka Godinić Ljiljana.