Dan Ekonomske škole Velike Gorice

Autor: Dominik VLADIĆ, 29. 6. 2017.

Dan Ekonomske škole Velike Gorice obilježen je 2. lipnja 2017. svečanom priredbom u maloj sportskoj dvorani škole. Učenici su izveli zanimljiv i sadržajan program u kojem su pokazali svoje sposobnosti za glumu, ples, glazbu i poeziju. Tom prigodom pohvaljeni su i nagrađeni uspješni učenici sa županijskih i državnih natjecanja te najbolji odlikaši završnih razreda. Maturanticom godine proglašena je Terezija Godinić u zanimanju ekonomist, a u zanimanju prodavač proglašena je Sara Kalisar. Na taj način uspješno smo zaokružili još jednu školsku godinu.