Prezentacija naše Škole na info-točki za mlade Čiče

Autor: Dominik VLADIĆ, 17. 5. 2017.

Akcijski plan „Da sam ja netko“ koju provodi školski volonterski klub u suradnji s Forumom za slobodu odgoja, ostvario se u jednom od svojih projekata u Novom Čiču 09.05.2017.

Naši volonteri osmislili su projekt pod sloganom „Upišite školu našu, pobrinite se za budućnost vašu!“ Cilj je zainteresiranim učenicima osmih razreda, ovaj put OŠ Novo Čiče, olakšati izbor budućeg zanimanja. Projekt je, također proveden i na Danu otvorenih vrata naše Škole. Projekt je realiziran na način da su volonteri informirali osmaše o planovima i programima naše Škole, prezentirajući život i rad škole putem video projekcije. Poslije su osmaši ispunjavali pripremljenu anketu.

Članice školskog volonterskog kluba napravile su pripremljene aktivnosti te vjerujemo da je zadovoljstvo bilo obostrano.

U pratnji učenika bila je pedagoginja K.V. Margetić i profesor M. Čuljak.

Tekst: Ljiljana Godinić