Maskenbal prosvjetara u Okuju

Autor: Jagoda Kovačić, 28. 2. 2017.

I Ekonomska svoje vještice ima! J

Ravnateljica Škole, profesorice i jedan, ali vrijedan, profesor, postali su vještice i vještac.

Ne, ne radi se o šali. Zaista se to dogodilo. Naime, ravnateljica Škole te profesorice Kovačić, Pugar, Lizatović, Likević i Primorac te profesor Čuljak pustili su mašti na volju, prepustili se čaroliji maškara, sjeli na svoje metle te sudjelovali u petak, 24.veljače, na već tradicionalnom maskenbalu prosvjetara u restoranu „Za Vašu dušu“. Lijepo su se proveli o čemu govore i fotografije.

Neki nas tako vide....a možda su u pravu.... ha.... ha....ha..

Pripreme za polijetanje na maskenbal u Okuje..

Šta su vještice iz Oza prema ovim dvjema?! smiley

Ako ti je ravnateljica policajac ili vještica.... pa ti reci da ti je život lagan!!!! smiley