VJEŽBENIČKA TVRTKA FRESH JUICE BAR d.o.o. PLASIRALA SE NA DRŽAVNU SMOTRU WORLD SKILLS CROATIA 2021.

Vježbenička tvrtka naše škole VT Fresh Juice bar d.o.o. jedna je od pet vježbeničkih tvrtki koja će sudjelovati u Smotri strukovnih škola na državnoj razini - World Skills Croatia 2021. Smotra se ove godine održava od 11. do 13.5.2021.

Video uradak koji je ovu vježbeničku tvrtku plasirao na WSC 2021 možete vidjeti na sljedećoj poveznici: VT Fresh Juice bar

VT Fresh Juice bar d.o.o. čini polovica učenika 3.a razreda naše škole, a voditeljica vježbeničke tvrtke je nastavnica Marija Mohar. Na čelu vježbeničke tvrtke je direktor Mateo Šimić koji o njihovom uspješnom plasmanu kaže sljedeće: ˝Velika je čast biti u pet najboljih u Hrvatskoj! Jako sam ponosan na svoj tim. Uložili smo puno truda i rada i drago nam je što  je to prepoznato od strane stručnog povjerenstva na državnoj razini i što imamo priliku predstavljati našu školu na WSC Smotri.´

U okviru WSC Smotre odvija se online glasovanje za najbolji od 5 plasiranih video uradaka i traje do 4.5.2021.

Za našu VT Fresh Juice bar d.o.o. možete glasovati na: POVEZNICA ZA GLASOVANJE

Video uratke svih plasiranih vježbeničkih tvrtki na WSC 2021. možete pogledati na ovom linku VJEŽBENIČKE TVRTKE VIDEO URATCI

objavio: Krešimir Vurnek   datum: 27. 4. 2021.

VAŽNO

UPUTE ZA EVAKUACIJU U SLUČAJU POTRESA