LIDRANO

Gradska Smotra literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva održala se 12.veljače 2021. Domaćin Smotre bila je Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina. Našu školu predstavljali su:

• Hrvoje Vojvoda, Baka i drug (literarni rad), mentorica prof. Ivančica Kovačić
  • Lana Mikša, Hoću li i sutra biti tu (literarni rad), mentorica prof. Ivančica Kovačić
  • Sara Rendulić, Sekunde mijenjaju život (literarni rad), mentorica prof. Ivančica Kovačić
  • Lea Jozić, Jabuka (literarni rad), mentorica prof. Sanja Mirenić
  • Nina Vuković, Zaborav (literarni rad), mentorica prof. Sanja Mirenić
  • Antonio Šipušić – kazivanje poezije: D.Cesarić, Oblak – mentorica prof. Andrea Majer
  • Monika Kelemenić – kazivanje poezije: D.Burazer, Kupila sam brdo – mentorica prof. Andrea Majer
  • Monika Kelemenić, Bonton generacije Z (novinarski rad), mentorica prof. Sanja Mirenić

Na županijsku razinu predloženi su:

Osim naše škole sudjelovali su i učenici te njihovi mentori Gimnazije Velika Gorica, Srednje strukovne škole Velika Gorica i Zrakoplovne tehničke škole Rudolfa Perešina.

Čestitamo svima! 😊

objavio: IRENA RAJKOVIĆ   datum: 15. 2. 2021.

VAŽNO

UPUTE ZA EVAKUACIJU U SLUČAJU POTRESA